İade ve Değişim Politikası

AGHILO

Kolay İade Şartları

www.aghilo.com Online alışverişte koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderilmektedir.

Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

ÜRÜN İADE SÜRECİ: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istediğinizde, 14 gün içerisinde  www.aghilo.com  üzerinden vermiş olduğunuz sipariş içerisinde yer alan ürünlerin arasından iade etmek istediğiniz ürün ya da ürünleri seçerek İADE TALEBİ oluşturmanız gerekmektedir. Talebiniz onaylandıktan sonra tarafınıza iletilecek olan İADE KODU ile kargo firmasına teslim edilecektir.

İade edilecek ürün ya da ürünler için yukarıda belirtilen kurallar çerçevesinde, İade edilmek istenilen ürünlerin hasar görmemiş, kullanılmamış ve  iade koşullarına uygun olması gerekmektedir.

GERİ ÖDEMELER: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, ürün bize ulaştığı andan itibaren 4 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 3-7 iş günüdür.

AGHILO

Barış Mah. Samsun Cad. B2 Blok No:14/2 İç Kapı No:67 Beylikdüzü, İSTANBUL