Sipariş ve Teslimat

Sipariş, kargo ve teslimat ile ilgili birçok sorunuzun cevabı bu sayfada yer almaktadır. Diğer sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular bölümüne göz atabilir veya Destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar? 
Türkiye geneline tüm gönderiler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile yapılmaktadır. Kargo 300₺ üzeri ücretsizdir.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek? 

Satın aldığınız ürünün ödeme işlemi tamamlandıktan hemen sonra ürünün niteliğine göre özel korumalı paketleme yapılır. Paketleme bittikten sonraki 2 iş günü içinde paketiniz kargoya teslim edilir. Kargonun size ulaşma süresi ortalama 2 gündür.

Siparişimi nasıl takip edebilirim? 

Hesabım menüsünün sağında yer alan Siparişlerim bölümünden siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz. 

 Siparişiniz Hazırlanıyor: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlandığını belirtir.

 Ürününüz Kargoya Verildi: Paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir. Kargo takip numaranıza tıklayarak, paketinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.

 Siparişiniz iptal edildi: İadesini talep ettiğiniz ürünün tarafımıza ulaştığını ve iade onayı aldığını ifade eder. Takip eden günlerde ücret iadesi kredi kartınıza yapılmaktadır.

İade işlemleriniz için sitemizde iade/iptal işlemlerinizi tamamladıktan sonra  AGHILO  BARIS MAH. SAMSUN CAD. – B2 BLOK NO: 14 /2 IC KAPI NO:67 BEYLİKDÜZÜ-İSTANBUL gönderebilirsiniz.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak? 

Adreste bulunamadığınızda “teslim edilemedi” bırakılır. Bir sonraki iş günü siparişinizin bir kez daha adresinize getirilir. Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini paylaştığınızda, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde teslim edilemeyen siparişiniz AGHILO  deposuna iade edilir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim? 

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, faturaya yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz.

Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım? 

iletisim@aghilo.com email adresimizden

0532 624 72 50 Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Teslimatla ilgili önemli bilgiler

Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.

Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, üründen daha ufak bir pakete koyarak ürüne hasar verme vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.